Арсенал - Чорноморець. Анонс матчу Середа, 20:00 стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського
Арбітр, Юрій Можаровський
Трансляція 2+2

 

Сьогодні на столичному стадіоні Динамо о 20:00 відбудеться півфінальний поєдинок між місцевим Арсеналом та одеським Чорноморцем. 
Становищу даних команд у турнірній таблиці Української Прем’єр Ліги явно не позаздриш. У київських канонірах на хвіст насідають Ворскла, Волинь і Карпати, а пізніше можливо до цієї трійці приєднається Говерла. Саме тому на Кубок України у Києві покладають великі надії. Перш за все, це можливість перевірити у справжньому ділі потенційні можливості команди, випробувати молодих гравців та різні варіанти побудови гри. Також це престиж клубу. Також після останньої поразки від донецького Металурга всі гравці і тренер говорили, що так грати не можна. А як можна грати — ми матимемо можливість побачити сьогодні ввечері.
Команда Юрія Бакалова сьогодні не дорахується перш за все травмованого Мазилу, Лампі і Валяєва, а так всі бійці у повній бойовій готовності і лише чекають наказу вступити у бій.
Для одеських моряків теж наступили невеселі часи у вигляді потужних суперників і невтішних результатів. Тим більше що на євро кубкові п’яти Чорноморця зараз наступають Метадон і багатостраждальний Кривбас. Тут хоч би просто ноги цілими залишились. А даний поєдинок це прекрасна можливість встряхнути команду, надати їй позитивних емоцій для подальших звершень, особливо якщо враховувати сьогоднішній стан канонірів.
На човен моряків до Києва не прибув Зубейко – гравець просто травмований. А так всі виконавці у доброму здравії і готові пробивати собі шлях у півфінал.
Думаю, що нас чекає багато чоловічої боротьби з величезним бажанням обох команд повернути колесо фортуни у свою сторону і здобути перемогу.

 

Юрій Сорока,footballfans.com.ua