Санін: Це не протистояння Маріуполя і Динамо, а окремого клубу проти УПЛ і ФФУВіце-президент Маріуполя Андрій Санін спрогнозував розвиток подій після рішення КДК ФФУ зарахувати Динамо технічну поразку за невиїзд до Маріуполя.

«Після рішення Комітету з безпеки спортивних заходів і стадіонів Динамо могло сказати: «Ок, хлопці, ми приймаємо ваше рішення і далі по ньому працюємо» … Але ніі, почалася ескалація.

Зараз КДК прийняв вже остаточне рішення. Мені здається, зараз є багато варіантів розвитку ситуації. Перший – це рішення приймається, і Динамо визнає, що воно припустилося помилки. Нічого страшного: не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Так, прорахувалися, десь недопрацювали аналітики, які говорили: «Зараз ми візьмемо і на раз-два приб’ємо Маріуполь». Не вийшло, не прибили.

Другий сценарій – йти напролом, зараз винести все на європейський рівень. Неважко прогнозувати, що буде. Мені здається, як я говорив і раніше, шансів замало, тому що конфлікт вийде на більш високий рівень. Це вже звучить не як локальне протистояння ФК Маріуполь та ФК Динамо, а як протистояння окремого клубу проти всієї Прем’єр-ліги і всієї Федерації футболу. Природно, ви ж розумієте, до чого це призведе», – сказав Санін у коментарі ТК Футбол 1.