» » Ліга чемпіонів, група А: Манчестер Юнайтед розгромив Базель, ЦСКА здобув вольову перемогу над Бенфікою

Ліга чемпіонів, група А: Манчестер Юнайтед розгромив Базель, ЦСКА здобув вольову перемогу над БенфікоюУ першому турі групового етапу Ліги чемпіонів "дияволи" вдома без проблем перемогли швейцарських гостей (3:0), а московські "армійці" несподівано відсвяткували успіх у Португалії (1:2).

Першою важливою подією манчестерського матчу стала травма новоспеченого капітана Погба, однак його заміна навіть принесла користь господарям. На 35 хвилині Янг класно навісив у штрафний майданчик на голову Феллаїні, який якраз вийшов на поле замість француза, і "бельгійський кущ" не схибив.

Відразу по перерві Манчестер Юнайтед у схожому стилі подвоїв перевагу. Блінд зі свого флангу виконав відмінну подачу на дальню стійку, звідки Лукаку вдруге відправив м'яч у ворота Базеля. Довершив справу на 84 хвилині Решфорд. Таким чином, "дияволи" вдало повернулися в Лігу чемпіонів, а Моурінью покращив свою невдалу статистику проти чемпіона Швейцарії.

У паралельному матчі ЦСКА досить несподівано набрав 3 очки в Лісабоні. Сеферовіч відкрив рахунок після прострілу з лівої бровки, але у росіян вистачило сил на камбек. Спершу Вітінью вирівняв ситуацію з пенальті, призначеного за гру рукою від Алмейди, а через 8 хвилин Жамалетдінов приніс "коням" перемогу.