Мертенс: Шахтар – найбільша загадка для НаполіЛідер Наполі Дріс Мертенс поділився очікуваннями від виступів у груповому етапі Ліги чемпіонів, в якому Наполі вже сьогодні проведе перший поєдинок проти Шахтаря.

«Ми серйозно і з повагою ставимося до кожного опонента, тим більше що у Лізі чемпіонів слабких команд не буває. Немає сенсу дивитися, з якого кошика тобі дістався суперник, – першого чи четвертого.

Кожен з трьох наших суперників грає в зовсім інший футбол, тому потрібно буде серйозно і грунтовно готуватися до кожної зустрічі. А це якраз один з головних козирів нашого тренера. Так що тут ми будемо у всеозброєнні.

Шахтар – мабуть, найбільша загадка для Наполі. Хоча ми вже знайомі з українським футболом по матчах з Дніпром і Динамо, але Шахтар дуже відрізняється від інших українських колективів і грає в дещо іншому ключі. Побачите, кожен поєдинок в нашій групі буде захоплюючим, в кожному ви зможете насолодитися справжнім футболом.

Ми завжди налаштовані на максимальний результат, так що і в цьому сезоні планку опускати не збираємося. Це в наших генах і в традиціях Наполі», – цитує Мертенса Команда №1.

Гра Шахтар – Наполі відбудеться у середу, 13 вересня, о 21:45 у Харкові на стадіоні ОСК Металіст.