Головний тренер Борусії Д Петер Бос прокоментував поразку від Тоттенхема (1:3) у Лізі чемпіонів і оцінив гру Андрія Ярмоленка.

«Зрозуміло, що Борусія зіграла не найкращим чином в обороні, команда була недостатньо організованою. Думаю, ми почали матч доволі непогано, контролювали м’яч, домінували, тримали суперника біля їхніх воріт. Однак, коли ти граєш у такому стилі, то за спиною оборонців утворюється багато вільного простору, який ти маєш обороняти. Ми ж не встигали перекривати вільні зони.

Андрій Ярмоленко? Він зіграв дуже добре, як і вся команда. Як команда ми виглядали чудово, особливо у першому таймі. Ми чудово пресингували на чужій половині поля і створювали тиск на Тоттенхем. Зокрема Ярмоленко також добре тримав у напрузі суперника.Харрі Кейн? Це дуже хороший футболіст. Сильний, насправді сильний. Це можна було побачити у моменті з його другим голом, коли два моїх гравці не впорались з ним.

В Борусії зібрана чудова команда, яка хоче грати у футбол. Шкода, що ми не змогли перемогти у стартовому турі Ліги чемпіонів. Однак все ще попереду. Це лише один матч. Тоттенхему ще належить завітати до нас», – цитує Боса офіційний сайт УЄФА.