Купити жіночі куртки: все про стиль

Купити жіночі куртки: все про стиль

Стиль одягу може багато цікавого розповісти про людину. Спосіб життя, тип темпераменту, сфера діяльності, звички та навіть музичні смаки можуть вплинути на вибір одягу у вашій шафі. Разом з одягом не меншої уваги заслуговує також і стиль зачіски, фарбування та улюблених аксесуарів. Як відомо, зустрічають саме по зовнішності і ці атрибути в даному випадку є невід’ємними. Для завершення образу не обов’язково купувати жіночі куртки чи подібний одяг. Часом для цього слід просто звернути увагу на власні уподобання. 

Ідеальний образ: тонкощі формування

Стиль Імідж будь-якої жінки – комплексна історія і на нього впливає:                                             

 • Залежно від пори року слід обирати характерні кольори в оформленні гардеробу. Зима — графітовий чи біло-блакитний. Літня пора року – яскраво зелений чи вишневий.
 • Як і типи зовнішності, пропорції тіла у кожної людини індивідуальні. Проте, знову ж таки, завжди можна їх виділити та відшукати власний неповторний стиль.
 • Різноманітні дрібні аксесуари здатні перевтілити традиційні повсякденні речі у справжні витвори мистецтва.
 • Стиль одягу має обов’язково вам личити. Для цього потрібно обов’язково зрозуміти, яке враження ви бажаєте справляти на людей і що саме надає вам відчуття впевненості.
 • Види та стилі зачіски відрізняються різноманітністю, тому кожна прекрасна панянка може обрати саме ту, з якою почувалася б впевнено.
 • Індивідуальний стиль. Першочергово зазирніть в саму себе та уважно озирніться, хто там проживає: міцна та неприступна пані з купою нагальних рішень і справ, романтична мрійлива дівчина або справжня мандрівниця. 

У розшуках того самого стилю одягу

Існуючі стилі часом пропрацьовані до найдрібніших деталей та передбачають багату історію і широкий вибір. Власний стиль часто розробляється на основі актуальних модних тенденцій. Проте він також повинен віддзеркалювати вашу оригінальність, тобто містити унікальні деталі, які виділяють вас із натовпу. Щоб відшукати свій стиль, подумайте, який одяг можна вдягнути в офіс чи на свою роботу, а який — для прогулянки містом.

Види стилю нинішнього сезону:

 • Романтичний стиль доповнюється елементами з мережив, рюш і воланів, що додають силуету жіночності.
 • Класика і спорт – спідниця-олівець з високою лінією талії, кеди, футболка та вовняний жакет чи пальто.
 • Теніс, фігурне катання – як тільки ці види спорту почали бути доступними для жінок на початку XIX століття, спортивний одяг почав інтегруватися в жіночі гардероби.
 • У стилі кежуал будь-яка панянка може знайти свій особистий напрямок.
 • Діловий стиль – спокійний крій, з помірно приталеним силуетом – та сама витримана строгість, що стає ключовою особливістю концепції.
 • Якщо ви бажаєте виділити свою любов до культури країни, застосовуйте національні мотиви в своєму одязі.
 • Комфорт та військові мотиви – це саме про мілітарний стиль в одязі.
 • Натуральні оливкові, піскові, коричневі і хакі-відтінки – особливість стилю сафарі, що відповідає за практичність в носінні.

Це далеко не всі стилістичні варіації в одязі, які можуть запропонувати вам сучасні дизайнери. Доволі часто трапляються найменування стилів, що носять імена брендів. До цього списку можна віднести Армані, Коко Шанель, Версаче тощо. Будь-який стиль має власне унікальне ДНК, в якому відбивається його оригінальна ідея, часовий проміжок і часто навіть ціла епоха, в якій стиль зароджувався і процвітав. Феномен циклічності моди допомагає стилям залишатися з нами на роки вперед.

Можете ознайомитись на сайті: https://dolcedonna.com.ua/kurtki/