» Главные новости » "Карпати" - "Дніпро" 0:2 .«Дніпро» кращий од «Карпат»!
"Карпати" - "Дніпро" 0:2 .«Дніпро» кращий од «Карпат»!

kl-dd

«Карпати» знову не виграли в Прем’єр-Лізі. Цього разу кривдником Львівського представника у головному футбольному змаганні країни став дніпропетровський «Дніпро».

Карпаты - Днепр 0:2
Голы: Калинич, 3, Кравченко, 82
Карпаты: Тлумак, Гирский, Милошевич, Балажиц, Борха, Ткачук, Голодюк, Федецкий (Пачеко, 74), Худобяк (Озаркив, 80), Зенев, Кузнецов
Днепр: Лаштувка, Инкум, Мандзюк, Чеберячко, Денисов, Боатенг, Ротань, Кулаков, Коноплянка (Шахов, 67), Олейник (Кравченко, 71), Калинич (Антонов, 77)
Предупреждения: Федецкий - Инкум
Удаление: Инкум, 62

Вже на сьомій хвилині матчу Кулаков, розхитавши Гомеса на підступі до штрафного майданчику, асистував Калінічу в забитому м’ячі. А вже на одинадцятій – травмувався Зеньов, чим погіршив і без того тяжке становище своєї команди. Травма карпатівця виявились серйозною і Зеньова на футбольному полі заступив Кополовець. Прикрий початок для львів’ян – швидкий пропущений гол,підкріплений травмою ключового виконавця – вже на п’ятнадцятій хвилині міг обернутись на приємне продовження, якби не воротар «Дніпра» Лаштувка. А було все так: Худобяк навісив у воротарську дніпропетровців, Федецький виграв боротьбу в повітрі і прицільно пробив у нижній кут. Лише майстерність Лаштувки, який  парирував цей непростий удар, зберегла ворота його команди «сухими». «Відігратися до перерви», – схоже, таке завдання диктувала гра львів’янам. І, якби вони були  трішки влучнішими, цю задачу можна було виконати й навіть перевиконати. Проте інколи дії футболістів «Карпат» викликали неабияке здивування і розчарування, як в епізоді з незрозумілим пасом Федецького, коли він виграв дуель в Чеберячка на вході до штрафного, але виконав не зрозумілу передачу поперек поля. Ще один момент був у Худобяка, але йому відверто не пощастило, бо м’яч після його удару оминув ближній кут воріт «Дніпра».

Серед подій, що трапилися по перерві, можна виокремити вилучення Інкума, не вдалі спроби «Карпат» відігратися і гол дніпропетровця Кравченка. Не інакше як нелогічним виглядав вчинок Інкума, коли він, передчасно знявши футболку ще на футбольному полі, попрямував до лінії поля, аби змінитися. Вирок арбітра – попередження. Враховуючи, що  воно було вже не першим для Інкума, Деревінський вилучив гравця з поля. Так «Дніпро» залишилось в меншості. Вже через хвилину після цього на ударну позицію вибіг, натхнений вилученням суперника, Кополовець, але вдарив повз ворота. Це був, можливо, останній шанс львів’ян відігратися. Натомість дніпропетровці не зменшували обертів. Спершу Коноплянка зі штрафного пробив повз ворота, за мить Шахов далекобійним ударом змусив увійти в гру воротаря «Карпат» Тлумака, а вже потім, за вісім хвилин до фінального свистка, майстерним ударом над стінкою зі штрафного відзначився Сергій Кравченко.

Ось так. Завдавши однакову з «Дніпром» кількість ударів у площину воріт – чотири – «Карпати» зазнали вже сьомої поразки в Прем’єр-Лізі.

Источник: Фаєри.Ру