У грі 16-го туру чемпіонату Бельгії Кортрейк Євгена Макаренка вдома приймав Сент-Трюйден Романа Безуса.

Бойова гра закінчилася перемогою господарів поля з рахунком 3:2. Слід додати, що гості не реалузували пенальті на 66-й хвилині, а футболісти Кортрейка з 64-ї хвилини грали в меншості.

Зазначимо, що Євген Макаренко вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. В той же час, Роман Безус з’явився на полі лише на 72-й хвилині за рахунку 0:2, але допопомогти своїй команді вирвати бодай нічию не зміг.

Нагадаємо, що Євген Макаренко на початку 2017 року покинув київське Динамо і довгий час був без команди.

Чемпіонат Бельгії

15 тур

18 листопада

Кортрейк — Сент-Трюйден — 3:2 (1:0)

Після 15 турів Кортрейк в турнірній таблиці займає 14-е місце, а Сент-Трюйден йде на 4-му рядку.